Smakujcie podróży i odkrywajcie Turystyczne Skarby Małopolski

Ruiny zamku w Czorsztynie położone na skale nad Jeziorem Czorsztyńskim, w prawym górnym rogu logo konkursu Turystyczne Skarby Małopolski
Trwa V edycja Konkursu Turystyczne Skarby Małopolski! Do 18 sierpnia czekamy na Wasze zgłoszenia niezwykłych miejsc, szlaków turystycznych i atrakcji, które są dla Was wyjątkowe, mają duży potencjał lub unikatowy klimat. Podzielcie się swoimi turystycznymi odkryciami, nie pozwólcie by Wasze turystyczne skarby pozostały w ukryciu.

Niezwykłe miejsca, do których zawsze chce się wracać, szlaki wijące się pośród malowniczych krajobrazów, atrakcje na długo pozostające w pamięci, gospodarstwa, restauracje, pensjonaty z unikatową ofertą i gościnną atmosferą to najcenniejsze skarby jakie możemy odkryć na szlaku podróży po Małopolsce. Często nie rzucają się w oczy, nie są opisywane na kartach przewodników, a mają w sobie coś niepowtarzalnego i urzekającego. 
Odkrywanie i pokazywanie światu takich niezwykłych miejsc jest główną ideą przyświecającą konkursowi. Już po raz piąty macie szansę uzupełnić mapę nieoczywistych turystycznych skarbów, których nie można pominąć w podróży. 


Nagrody i wyróżnienia przyznawane są  w sześciu kategoriach konkursowych:


●    Miejsce z klimatem – miejscowość lub gmina turystyczna 
●    Najciekawszy szlak turystyczny
●    Dzieje się – wyjątkowe wydarzenie turystyczne
●    Unikatowa atrakcja turystyczna
●    Sielskie klimaty – wypoczynek blisko natury
●    W gościnie – oferta kulinarna

Jak dokonać zgłoszenia? To niezwykle proste!


Wystarczy wejść na stronę internetową konkurs.visitmalopolska.pl i wypełnić prosty formularz zgłoszeniowy. Zajmie to zaledwie chwilę. Można zgłosić po jednej kandydaturze w każdej kategorii. Jeśli nie jesteście gospodarzami danego obiektu, ważne by dołączyć zgodę kandydata na udział w konkursie - to zaledwie jeden podpis i Wasz faworyt może ubiegać się o miano Turystycznego Skarbu Małopolski.

Zgłoszenie i co dalej? 


Od 28 sierpnia do 10 września potrwa II etap plebiscytu, czyli głosowanie internautów. Będzie ono prowadzone na stronie internetowej konkursu. O tym kto zakwalifikuje się do III etapu, zdecyduje liczba głosów. W ostatnim, trzecim etapie, kandydatury oceni Kapituła. Uroczyste ogłoszenie wyników oraz wręczenie nagród odbędzie się najpóźniej do 28 września.


Wszelkie szczegóły dotyczące konkursu oraz regulamin dostępne są na stronie konkurs.visitmalopolska.pl


Nie zwlekajcie, odkrywajcie z nami Turystyczne Skarby Małopolski już dziś!

Multimedia


 
Kostenlose App VisitMałopolska herunterladen
 
Android
Apple iOS
Windows Phone
<
>
   

Verknüpfte Assets